Oto çizik giderici kalem Ürün Görseli

Oto çizik giderici işe yarıyor mu?

Hiçbirşey “tatiller” i çizilmeye tamir seti gibi değil, en azından alışveriş yaparken yeni kapı kazıyıcıları toplayacak kadar talihsiz iseniz. Başarının anahtarı, doğru çizik giderme işlemini seçmektir çünkü testlerimiz bazılarının diğerlerinden daha iyi çalıştıklarını ve bazılarının hiç çalışmadığını buldu.

Mother’s California Gold Scratch Remover (8 $), Nu Finish Scratch Doctor (10 $), Quixx Yüksek Performanslı Scratch Remover (20 $) ve Turtle Wax Scratch ve Swirl Remover (6 $) dahil olmak üzere birçok sıvı ürünü test ettik.

Hepsinin kullanımı kolaydı. Otomobilin balmumu ile alakalı gibi ama biraz daha sürtünerek uygulayın ve onları yumuşatın. Ve hepsi, ince çizikleri veya girdapları gidermekte ya da araba yıkamaya başlamanızda olduğu gibi sersemletmeyi azaltmada etkiliydi.

Bir tırnak ile hissettiğiniz herhangi bir şey dahil daha derin çizikler için yalnızca Quixx iyi performans gösterdi. Ve Quixx bile daha büyük hasarlara yardım etmez. Derin çizikler, çukurluklar veya çömelmeler için, bayramdan sonra oto-vücut dükkânını ziyaret etmeyi planlayın. Ne yazık ki, bu tip onarımlar yüzlerce dolara kadar çabuk ilerleyebilir.

Mağazalarınızda veya TV’nizde gördüğünüz kazıyıcı onarım kalemleri gelince, canınızı sıkmayın. DuPont Pro Fusion Color, Simoniz Fix It Pro ve Turtle Wax Scratch Tamir Kalemi de dahil olmak üzere birkaç tane test yaptık. Hepsi 15 dolara veya daha azına mal olur. Fakat bu test edilen ürünlerin hiçbirinin sorunu yoktu.

Tavsiyemiz küçük düzeltmeler için bu hızlı düzeltmeleri atlamak ve bunun yerine bir temizleme cila denemektir. Derin çizikler için, vücut dükkanını ziyaret etmek en iyi bahis olabilir.

Bunlar hafif aşındırıcı bir bileşiktir. Boyayı çizik çıkarıcı kullanarak cilalandığınızda, çok ince bir kat cila tabakası çıkardığınızdan çizik bile görürsünüz ve onları artık göremezsiniz. Orada çizgiye giren ve daha derine girerse saklamaya yardım eden biraz dolgu var. Çentik giderici, yalnızca düz ceketin üzerinden geçmeyen küçük çizikler üzerinde çalışır.

Genel olarak, Çizik ve Kesikleri Kaldırmak için Diş Macunu kullanabilirsiniz. Sadece nemli, yumuşak bir bez ve diş macunu bulaşması yapın ve çok fazla çalışma yapmadan arabanızdaki çizik ve çizik izlerini silebilirsiniz. Çizikler ve / veya çizik izleri aracınızın boyasının açık katına tam olarak nüfuz etmemiştir, bu hüner en iyi sonucu verir. Bunlar, bir arabanın çiziklerini giderebilmemiz için gereken adımlardır:

  1. Yüzey kirini gidermek için önce yüzeyi temizleyin.
  2. Küçük bir alanı cilalayın.
  3. Yağları veya mumu temizlemek için panoyu solvent ile temizleyin.
  4. Boya en azından gece boyunca iyileşsin.
  5. Parlaklığı hasar gören bölgeye doğru kovalamak için bileşik kullanın.
  6. Muhtemelen düşük lekeler olacaktır.

Bunlar, bir arabadaki kazıyı kaldırmak için izleyebileceğiniz adımlardır. Ancak arabanın çeşitli renklerinin renkli sürücüsünde çizik çıkarıcı kullanmanın en iyi özümünü elde edebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )