Oto çizik giderici kalem Ürün Görseli

Fix It Pro Oto Çizik Giderici Kalem

Fix It Pro Oto Çizik Giderici Kalem

Nedir?

                Arabanızın renginin ne olduğu önemli değildir. Çok derin ve fazla çiziklerde işe yaramayabilir. Ancak bilindiği üzere her arabada kullanıldıkça küçük çizikler meydana gelmektedir. Fix It Pro Oto Çizik Giderici Kalemise bu meydana gelen küçük çizikleri yok etmek ve arabanızı tekrar eski haline getirmek için üretilmiş bir kalemdir.

 

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça basittir. Küçük çizikler için uygulamanız gerektiğinden bahsedilmişti. Kalemi kullanmaya başlamadan önce çiziğin olduğu bölgeyi hafif nemli bir bez yardımı ile iyice temizlemelisiniz. Bunun sebebi çiziğe dolan toz tanelerinin temizlenmesidir. Ardından kalemi hafif bastırarak çiziğin olduğu yere uygulayın. Kalemin içindeki sıvı akışkan olduğundan fazlalık kalabilir. Bu nedenle bu sefer de kuru biz bezle hiç beklemeden Fix It Pro Oto Çizik Giderici Kalemiçerisinden akan fazla sıvıyı bölgeden temizlemelisiniz. Güneş altından yapmanız çok önemlidir. Aksi takdirde kalem işe yaramaz. Aynı zamanda sıvı hızlı bir şekilde kuruduğundan seri davranmak gereklidir. Tüm işlemleriniz bittikten sonra arabanızı güneşin altında en az bir saat bekletmeniz gereklidir.

İçerik

                Sıvı formda sizlere sunulan Fix It Pro Oto Çizik Giderici Kalemarabalardaki çiziklerin içine dolan özel bir silikon maddeden üretilmiştir. Farklı renkleri yoktur çünkü bu özel madde her renk ile homojen bir şekilde birleşir. Son teknoloji ürünü olan bu kalen, sizlere kolay kullanımı ile de fayda sağlamaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )