Oto çizik giderici kalem Ürün Görseli

Fix it Pro Oto Çizik Giderici Kalem Nedir? Faydaları Nelerdir?

Sizler de Fıx it Pro oto çizik giderici kalem sayesinde hemen çiziklerden kurtulabilirsiniz. Çizilen yüzeyi iyice bir bez sayesinde ovalayarak paklayın. Çizik üzerine kalemi koyun ve çizikte gezdirin. Uyguladıktan sonra hiç beklemeyin ve ıslak olmayan bir bezle arda kalan sıvıyı silin, uyguladığınız bölgenin üzerinde bezi bastırmadan gezdirin. Son olarak ise aracın çiziğinin tam olarak kuruması için minimum 1 saat güneş ışığına maruz bırakın. Oto çizik giderici kalem yardımıyla aracınız ilk günkü benzer biçimde tertemiz olacak!

fix-it-pro-oto-cizik-giderici-kalem-nedir-faydalari-nelerdir

Önemli: Bu uygulamayı mutlaka güneş ışığının altında yapın, güneş ışığı bir katalizör görevi görür ve sıvıyı kurutur. Dolayısı ile uygulama ne olursa olsun ve ne olursa olsun güneş ışığı gören bir yerde yapılmalıdır.

Derin çiziklerde işe yaramıyor deniyor sadece denemekten zarar gelmez. Eğer deneyecekseniz bir kere yüzeye kalemi sürün, kurutun ve tekrar sürün. Böylece sıvı üzerine sıvı gelir ve çizik yok olabilir. Fakat bu yöntem kanıtlanmış bir yöntem değildir.

Oto Çizik Giderici Kalem Kullanımı

Çizilen yüzeyi iyice bir bez yardımıyla ovalayarak paklayın. Çizik üzerine kalemi koyun ve çizikte gezdirin. Uyguladıktan sonrasında hiç beklemeyin ve ıslak olmayan bir bezle arda kalan sıvıyı silin, uyguladığınız bölgenin üzerinde bezi bastırmadan gezdirin. Son olarak ise aracın çiziğinin tam olarak kuruması için minimum 1 saat güneş ışığına maruz bırakın. Fıx it Pro Oto çizik giderici kalem yardımıyla aracınız ilk günkü şeklinde tertemiz olacak. Hemen sitemizden siparişinizi verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )