Oto çizik giderici kalem Ürün Görseli

Araç çizikleri için ne yapılabilir ?

Araç çizikleri için ne yapılabilir ?Araç çizikleri için ne yapılabilir ?

Araba sahiplerinin en sık olarak karşılaştıkları problemler arasın da çizik problemi ilk sırada yer almaktadır. Sokaklar da, otoparklar da ve açık alanlar da bırakılan arabalar ne yazık ki bazı dış etmenler den etkilenerek çizilmektedir. Yaramaz çocuklar ya da zaman zaman pek şoförlüğü olmayan insanlar ne yazık ki bu tarz problemler yaşayabilmektedirler. Bir çok çizik giderici ürün vardır ancak bu uygulamayı yapmadan önce ilk olarak yapmanız gereken bir iş vardır.

İlk olarak aracınızı çok iyi temizlemeniz gerekmektedir. Gözle görülmesi zor olan taş ve tozların mutlaka bir yıkama ile ortadan kaldırılması şarttır. Çizik giderici kalemleri kullanmadan önce mutlaka ilk aracın güzel bir şekil de yıkanması gerekmektedir. Otomobili yıkadıktan sonra güzel bir şekilde mutlaka kurutulması gerekmektedir. Çizik giderici kalem kullanmak istiyorsanız ilk olarak sakin olmanız gerekmektedir. Sonrasın da mutlaka çizik bölgeleri iyi analiz etmeniz gerekmektedir.

En son kalan küçük çiziklerin dahi gitmesi için en iyi yol pasta kullanmanız olacaktır. Pasta boyayı belli bir noktada inceltir ve aracınızın çiziklerinin yok olmasına yardımcı olmaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )