Oto çizik giderici kalem Ürün Görseli

Araç Çizikleri İçin Kalem

fix-it-pro-arac-cizik-ka_309_3

Son zamanların en iyi ürünlerinden bir tanesi olarak yoğun bir kullanıcıya sahip ve ardından çok konuşturan bu ürün vermiş olduğu en etkili sonuçlar ile bir dünya markası haline gelmiştir.

Araç çizikleri günümüzde en çok görülen olaylardan bir tanesidir. Trafik yoğunluğu ve dikkatsiz sürücülerin artması ile ortaya çıkan bu çizikler kişilerin aşırı moral bozukluğuna sebep verirken arabaya verilmiş olan zarar ile de üzücü bir hal almaktadır. Maliyet açısından da kişiyi zora sokacak bu durum Oto Çizik Giderici Kalem ile ortadan kalkıyor!

Çizik giderici bu kalemler uygun fiyatları ile sizleri zora sokmadan araçlarınızda meydana gelen çizikleri tamamıyla ortadan kaldıracaktır. Yapmanız gereken tek şey çizilmiş olan yüzeyi bir bez yardımı ile iyice temizledikten sonra çizik üzerine kalemi uygulamak. Uyguladıktan hemen sonra beklemeden yine temiz bir bez ile tamir ettiğiniz yüzeyi silin, parlatın. Son olarak aracı güneş ışığı altında tam kuruma sağlanması için 1 saat beklemeye bırakın. Bu beklentinin ardından tüm çiziklerin giderildiğini kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )